Jdi na obsah Jdi na menu
 


Robert Pattinson,Kristen Stewart,Taylor Lautner

1. 9. 2012

 I když jako protagonista nově zpracované klasiky Miláček hraje bezohledného svůdníka, v osobním životě je Robert Pattinson už několik let věrný své přítelkyni, herečce Kristen Stewartové, kterou poznal při natáčení kultovní ságy o upírech Stmívání.

 

Pár slov od Roberta Pattinsona:

„Vždycky budu za upírskou ságu vděčný. Díky ní jsem se dostal, jak se říká, na hollywoodské nebe, poznal jsem i Kristen. Musím ale jít dál. Chci se profilovat jako charakterní herec, a Miláček byla ohromná šance,“ vysvětluje pětadvacetiletý Angličan.

Z natáčení s ním byl nadmíru spokojený i jeho krajan, režisér Miláčka Declan Donnellan.
„Robert byl z role nadšený. Četl román i knížku, kterou jsem napsal o herectví. Tolik stál o tuto roli, že souhlasil i s nižším honorářem. Trval také na měsíci zkoušek ještě před zahájením natáčení v Londýně, což je v Hollywoodu velice neobvyklé,“ říká s tím, že přitom pracoval na dalším pokračování Twilight ságy, takže jel na sto procent.„Ale chápu ho. Postava Georgese v Miláčkovi je i dnes fascinující. Vypracuje se z ničeho až na vrchol společenského žebříčku jen díky vlastní zkaženosti a zkorumpovanosti, což má s naší dobou hodně podobného,“ dodává režisér.

Robert byl nadšený z příležitosti hrát velkou roli, její charakter byl pro něj ale hereckým protiúkolem. „Byl to pro mě obrat nejméně o sto osmdesát stupňů. Georges nemá svědomí, je darebák. Ve Twilight sáze hraju slušného upíra Edwarda, jehož mottem je galantnost. Ten by jistě nikdy neschválil odporné způsoby Georgese, kterými se dostává k moci. Je to vlastně legrační ironie. Protože Miláček je ale vynikající příběh, napadlo mě toto srovnání až po filmování,“ přiznává Robert.

Další pro něj ne zrovna příjemnou částí byly četné milostné scény. Mezi ženami, které ve filmu Miláček dostal do postele, byly známé herečky jako Uma Thurmanová nebo Kristin Scott Thomasová, o sexy scénách byla ale ochotna mluvit jen Robertovi věkově nejbližší Christina Ricciová.Na všechny z nás udělal velký dojem, je to mladý gentleman. Vůbec jsem neměla problém válet se s ním nahatá po posteli. Být nahý patří k herectví stejně jako mít na sobě dobový kostým či se naučit text. Když tyto scény do děje patří, pak je to jen součást naší práce. Vlastně jsme to naše společné hraní v posteli převrátili v legraci a smáli se tomu,“ říká Christina. „Je to to poslední, na co by mohla jeho dívka žárlit. Trochu jí ho závidím, je to opravdu milý a příjemný mladík.“Robert sám se v sexy scénách rozhodně nevyžívá. Ostatně i ta ze svatební noci v první části posledního dílu Twilight ságy s názvem Rozbřesk je kratší než titulek tohoto filmu. Natáčení druhé části Rozbřesku právě probíhá a herec je šťastný, že může trávit hodně času se svou Kristen, která v sáze hraje jeho životní lásku. Filmují v Louisianě a čas tráví dlouhými procházkami se svým psem, kterému říkají Medvěd.

„Při natáčení jsme měli spousty volných minut, a tak jsme jich využili k tréninku našeho pejska. Podle Kristen je výchova štěněte dobrým tréninkem a praxí do budoucna. Ostatně, ve filmu už spolu máme dítě, “ říká s úsměvem Robert a ještě prozradí, proč poslední roky tolik pracují.„Oba jsme mezi ságou natočili několik filmů. Sám jsem vděčný za každou novou šanci a věřím, že to ještě nějaký čas potrvá. Rád pracuju. Vzpomínám si, jak před deseti lety říkal Leonardo DiCaprio, že by si rád vzal na čas od natáčení volno, ale myslím, že se mu to dosud nepodařilo. Herec musí umět obojí: využít situace a dál směrovat kariéru, zvlášť po tom, co se mu herecky povede taková věc, jako je upírská sága.“

Robert a Kristen momentálně patří mezi nejsledovanější a nejstálejší mladé páry na hollywoodské scéně. Jsou známi tím, že neprozradí žádný detail svého romantického vztahu, který se traduje od chvíle, kdy se v roce 2007 poznali jako upír Edward a dívka Bella při Stmívání.

„Téměř se neznali, a hrát tak intimní dvojici je stálo spousty práce. Naštěstí mezi nimi od prvních momentů fungovala chemie. Navíc oba berou herectví velice vážně, a to od chvíle, kdy byli ještě relativně velmi mladí,“ vzpomíná režisérka Stmívání, Američanka Catherine Hardwickeová. I přesto, že herci doslova prošla rukama už řada hereček, o čtyři roky mladší Kristen vyměnit nehodlá. „Kristen je velice nezávislá mladá dáma. Kleje jako námořník, ale jinak je to báječná, výjimečná dívka, jí podobnou hned tak nepotkáte,“ tvrdí Robert.A pro co ho miluje Kristen? „Je především vynikající muzikant, na kytaru i na klavír hraje odmalinka a jako pánbůh. K tomu i nádherně zpívá, když začne, utrhlo by vám to srdce. Moc mi pomohl v mé roli rockerky v hudebním dramatu Runaways (2010). Díky němu jsem se rozhodla naučit hrát na piano. Možná jednou budeme vystupovat spolu,“ těší se.Robert proto plánuje, že pro ně vybuduje hudební studio. A myslí to vážně. V lednu prodal byt v Los Angeles a koupil na kopcích u Hollywoodu v Los Feliz nádherný dům. Tam jistě bude pro vše místa dost.

Kristen Stewart:

 
Kristen Stewart si zahraje v "Cali" odvážném akčním filmu odehrávajícím se v Los Angeles, v produkci Voltage Productions a New School média.
Michael Diliberti ("30 Minutes or Less") je autorem scénáře, který vypráví příběh Myi (Stewart) a Chrise, zamilovaného páru ze San Fernando Valley se zálibou ve špatných rozhodnutích a nebezpečném chování. Příběh začíná prodejem jednoho falešného snuff filmu (tedy snímku, v němž by mělo dojít ke skutečnému úmrtí). Jeho hvězda Mya (v podání Kristen Stewart) spolu se svým přítelem následně prchne i s inkasovaným balíkem dolarů. O několik let později, musí Mya "vsát z mrtvých" aby zachránila mladší sestru, kterou před lety nechala v Cali. Při téhle akci bude disfunkční páreček čelit naštvaným bývalým obchodním partnerům, vraždícím pornohvězdám i zabijákovi v kovbojském klobouku.
 
Craig J. Flores ("Bitva u Thermopyl"), Zev Foreman ("Killer Joe") budou film produkovat společně s Michaelem Dilibertim. Výkonými producenti budou Brian Levy z New School Media, Nicolas Chartier z Voltage Pictures ("Hurt Locker") a Kristen Stewart, která si tak odbude producentskou premiéru. Natáčet by se mělo koncem léta. Více o produkci a pozadí Kristenině připravovaného filmového projektu se můžete dočíst na stránkách Variety. 

Robert Pattinson je i po pěti letech pořád zamilovaný. Zrovna nedávno Kristen překvapil nádherným dárkem.
Rob věnoval své lásce originálně zhotovený medailonek v hodnotě 30 000 eur (720 000 korun). Je vyrobený ze zlata a platiny, uvnitř je schovaná fotka Roberta a Kristen, a nechybí tam ani vyrytá slova lásky v latině: ´Moje láska tu bude vždycky pro tebe´.

S tímhle osobním dárkem se Robert opravdu vytáhl. Co romantičtějšího by si mohla Kristen přát!

Kristen byla z dárku tak krásně překvapená, že se dala hned do pláče. "Byla strašně sladká a hned Robovi řekla, jako moc ji vždy bolí, když nemůžou být spolu," prozradil nám tajný zdroj.

Je hezké vidět, že i stars mají svůj obyčejný život a řeší vlastně úplně stejné věci jako my...

Život Kristen se netočí jen kolem posledního dílu Twilight, ale také kolem její nové role ve filmu "Snow White and the Huntsman".
Možná tě teď napadne, že se vizáží Kristen na Sněhurku náramně hodí, a už jí vidíš spící s bledou pletí a rudými rty ve skleněné rakvi.
Jenže Sněhurka v jejím podání nebude žádná mdlá princezna, ale pořádná bojovnice. Její role nemá s původní postavou pohádky bratří Grimmů moc společného. První fotky Kristen ukazují ve zbroji a s mečem v ruce, kde spíš než Sněhurku připomíná Johanku z Arcu. Ale vzhledem k tomu, že celý film "Snow White and the Huntsman" nebude mít se známou pohádkou mnoho společného, máme se určitě na co těšit.

Celá zápletka bude stát na tom, jak otec (v podání Chrise Hemsworthe) učí svou dceru Sněhurku bojovat, aby se ubránila zlé Královně. Tu si zahraje Charlize Theron, a nesmíme zapomenout na prince, ve kterém uvidíme Sama Claflina.
Světová premiéra filmu je naplánovaná na konec května 2012. Určitě nebude trvat dlouho a uvidíme ho i v našich kinech.Hvězda ságy Twilight oslavila minulý týden jedenadvacáté narozeniny!
A právě filmový štáb Stmívání se postaral o, jak sama star říká: "Nejlepší dárek všech dob!" Filmaři jí totiž nadělili úžasnou motorku!

"Kristen byla úplně dojatá a Robert jásal nadšením," vypráví jeden z kameramanů: "Celé odpoledne pak jezdili a střídali se v řízení. Vypadali jako malé děti s novým kolem."

Kristen se sice naučila řídit motorku kvůli natáčení druhého dílu ságy Twilight New Moon, moc jistě se ale na stroji se dvěma koly zatím necítí. "Robert jí říkal, co má dělat a dával pozor, aby se někde nevymázla," dodal ještě hereččin kolega.

Dárek samozřejmě neunikl zvědavcům, kteří se den co den chodili dívat na natáčení. "Byl tam snad celý Vancouver," vzpomíná vizážistka: "Bylo vidět, že Kristen se před tolika lidmi dost stydí a připadá si na nové motorce trapně, ale ve skutečnosti byla velice roztomilá!"Kristen Stewart byla obsazena do Role Sněhurky ve filmu "Sněhurka a Myslivec". Film se začne natáčet 1. srpna v Londýně, dále pak ve Skotsku a Německu.

Příběh pojednává o vztahu mezi myslivcem a Sněhurkou. Nejprve je totiž myslivci nařízeno, aby vzal Sněhurku do lesa a tam, aby jí zbavil života. Ale myslivec se rozhodne jít jinou cestou a Sněhurku nechá naživu. Rozhodne se jí pustit, protože zjistí, že jsou k sobě něčím spoutáni, a tak spolu naplánují útěk.

Taylor Lautner...

Hádej, Taylor Lautner si myslel, že jít ven na město čtvrtek večer, těsně předtím, než full moon uchopí ho dnes večer!

Naše oblíbené Twilight vlkodlak byl chycen Kaší minulou noc, takže Craig Restaurace v západním Hollywoodu!

Podívejte se na Taylor (viz výše), předvádí některé dostatkem man-Cleave!

Jen ... jeden odkaz více by to bylo hezké! Ha!

Vlastně, jen vzít celou věc pryč!I když nemůžeme říct, že jsme překvapeni, že se bojíme ponurá realita nachází v:

Je to konec Twilight , jak ji známe!

S uvolnění Breaking Dawn - Part 2 rychle blíží, takže jsou poslední čtyři oficiální Twilight konvence: August 25th v San Antoniu, Září 29th v Detroitu, říjen 5. místo v New Jersey, a v listopadu na 3. místě v El Lay!

A ačkoli Nejsvětější Trojice se objevil společně na let před, Robert Pattinson , Kristen Stewart , a Taylor Lautner Read the rest of this entry »No, dobře, dobře!

WhaddyaKNOW?!

Možná Robert Pattinson opravdu se pohyboval podél jeho hněvu vůčiKristen Stewart pro ho podvádí s Snow White ředitel Rupert Sanders!

Velkou otázkou pro každého TWI mysli-Hard je ve světle skandálu, je-li dvojice bude chodit po červeném koberci při premiéře Breaking Dawn - Part 2 letos v listopadu, a poté, co se oba - spolu s Taylor Lautner - oznámila, že bych ' t bude dělat nějaké vystoupení v posledních čtyřech oficiálních fan úmluv, vše se zdálo, že ztratil!

Ale, stejně jako šumivé rytíř v lesklé zbroji, že on je, R-Patz zachránil den ... zjištěním, že on a KStew bude sejít letos v listopadu!

Zdroj vysvětluje: Read the rest of this entry »

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 11186
Měsíc: 92
Den: 8